Konie na sprzedaż


Klacz CHANTALL, ur. 06.05.2004, wzrost 168 cm, posiada paszport. SPRZEDANA

Matka to Coco Chanel (Cyntia x Logan po Lombard) szlachetna w liniach klacz naszej hodowli.
Ojciec - Armani (Aria x Caletto's Son hol.), jego potomstwo można oglądać już na czworobokach.

CHANTALL to 7-mio letnia klacz, zajeżdżona 2 lata temu, lecz naprawdę jeżdżona od marca 2011. Wcześniej wiodła życie szczęśliwego konia, spędzając większość dnia na padokach.
Bezproblemowa w obsłudze, bardzo miła i grzeczna. Regularnie werkowana, bez jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

Potencjał, jaki w niej drzemie widać na zdjęciach. Klacz o wyjątkowym ruchu, bardzo chętna do pracy, miękko nosząca i bardzo lekka w pysku. Ogromna łatwość chodów bocznych.

Szukamy dla niej dobrego jeźdźca, który umiejętnie zapozna ją z arkanami ujeżdżenia tak, aby w pełni zaprezentować CHANTALKĘ na czworobokach. Uwielbiam na niej jeździć, ale stan zdrowia wykluczył mnie niestety ze sportu. Dlatego chcielibyśmy, by inny jeździec cieszył się CHANTALKĄ i mógł w pełni rozwinąć jej talent.

Klacz aktualnie w treningu sportowym u Filipa Poszumskiego.

Nie jest wykluczone, że CHANTALL ma też możliwości skokowe (lina matki to Landgraf, a ojca Caletto), lecz nigdy tego nie sprawdzaliśmy, skupiając się na ujeżdżeniu.

Link do ruchu pod siodłem: http://www.youtube.com/watch?v=p8YTyxG_6XE

Chantall
Chantall


Klacz NEVADA, ur. 20.04.2007, wzrost ok. 175 cm, posiada paszport. SPRZEDANA

Jej matka to NADONA ( Nekanda x Boliwar ) duża i ramowa klacz nowielickiej hodowli.
Nadona daje wysokie, skoczne konie. Jej poprzednia córka - Nadonna ( po Libanie ) doskonale sprawuje się w konkurencji skoków. Charakterowo bez zarzutu.

Ojciec Nevady - TURKUS ( Tuba x La Voltaire )bardzo dobrze jest znany wszystkim miłośnikom skoków w Zachodniopomorskiem i nie tylko. Przepiękny koń o wspaniałym charakterze i ogromnych możliwościach skokowych. Po doskonałym ogierze La Voltaire. Turkus to wielokrotny Mistrz Okręgu Zachodniopomorskiego w skokach w kategorii seniorów, uczestnik wielu ogólnopolskich zawodów wysokiej rangi w klasie C.

NEVADA to 3,5-letnia, bardzo wysoka klacz, jeszcze nie całkiem rozbudowana. Wymaga to więcej czasu i treningu. Jest w trakcie zajeżdżania. Z racji wzrostu - nie bardzo najdaje się do szkółki. Myślę, że jest to typowy koń skokowy. Zarówno linia matki, jaki i ojca predystynują NEVADĘ właśnie w tym kierunku.
To klacz o wspaniałym charakterze. Bardzo grzeczna, bezproblemowa w obsłudze (czyszczona również przez dzieci) i łagodna. Bez najmniejszego problemu znosi wszelkie zabiegi, włączając w to takie, które wykonywane są przy niej po raz pierwszy.

NEVADĘ polecam dla jeźdźca, który chce związać z nią swoją karierę skokową lub po prostu jako konia rekreacyjnego - do jazdy, rozpieszczania i kochania :-)