Oferta - Jazda konna i cennik

 1. Nauka jazdy konnej
 2. Prowadzimy naukę jazdy konnej praktycznie dla każdego.Począwszy od dzieci - od ok. 6-7 lat (młodsze dzieci zapraszamy na spacery do lasu na kucykach), skończywszy na dorosłych wieku wszelakiego.

  Nauka prowadzona jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów na spokojnych koniach, na różnych etapach zaawansowania - zarówno dla całkiem początkujących, jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Możliwe są również treningi indywidualne i sportowe. Lekcje prowadzimy 6 dni w tygodniu (oprócz poniedziałków), o różnych godzinach: od 9-10 do 18. Na jazdy trzeba umówić się telefonicznie (lub osobiście). Jazda w dzień powszedni - zazwyczaj wystarczy zadzwonić 1 dzień wcześniej, jeżeli chodzi o godziny przedpołudniowe. Terminy zajęć popołudniowych trzeba rezerwować z większym wyprzedzeniem.
  Natomiast na weekend najlepiej umawiać się minimum 3 dni wcześniej.
  UWAGA! Możliwość odwołania jazdy do 24h przed jej terminem. Odwołanie w dniu lekcji skutkuje koniecznością uiszczenia za nią opłaty.

  CENNIK:

  45 zł/ 60 minut jazdy na placu
  85 zł/ 60 minut indywidualnego treningu (oferta dla osób już dobrze jeżdżących konno)
  45 zł/ 30 minut nauki jazdy na lonży dla początkujących
  35 zł/ spacer do lasu na kucyku dla dzieci (ok.20 minut)
  360 zł/ karnet na 8 jazd na placu (w grupie) + 1 jazda gratis, do wykorzystania w przeciągu 2 miesięcy od pierwszej jazdy
  (karnety: zasada 8 jazd + 1 gratis możliwa dla wszystkich rodzajów jazd). Karnety ważne 1 rok od dnia zakupu.

  W przypadku rezerwacji określonego terminu "na stałe" (np. każdy czwartek o 17.00) - konieczna opłata z góry za cały miesiąc, czyli 4 lekcje. W sytuacji odwołania lekcji np. z powodu choroby - możliwość odrobienia zajęć w ustalonym terminie tegoż miesiąca.

  Wszystkie ceny aktualne

  Nie "wypożyczamy" naszych koni. Wszystkie jazdy odbywają się w obecności instruktora.

  UWAGA!
  Na pierwsze lekcje nie wymagany jest żaden specjalny ubiór. Wystarczą wygodne spodnie (koniecznie długie,np.legginsy lub dresy, byle nie były śliskie) i sportowe buty (koniecznie pełne, nie sandały, zimą nie mogą być buty z zamkami po wewnętrznej stronie). Kaski udostępniamy na miejscu. Od jesieni do wiosny polecamy zabierać rękawiczki.

 3. Wyjazdy w teren
 4. Organizujemy wyjazdy w teren po rozległych lasach Puszczy Wkrzańskiej oraz wszelkich okolicznych polach i łąkach.
  Cena: 80 zł/ godzina jazdy w terenie