Oferta - Organizacja imprez

  Obecnie zawiesiliśmy organizację poniższych imprez. Prawdopodobnie wszystko wróci do normy w sezonie 2021.

 1. Imprezy urodzinowe dla dzieci
 2. Przewidywany czas pobytu dzieci to 3 godziny zabawy i mnóstwa wrażeń. W tym czasie dzieci zwiedzają stajnię, jeżdżą konno, uczestniczą w zorganizowanych konkursach i zabawach. Podczas pobytu dzieci rodzice mogą zająć się np. grillowaniem. Możliwe jest indywidualne dopasowanie oferty urodzinowej.
  Proponujemy 2 warianty cenowe pobytu:
  - wersja pełna, koszt 35 zł/dziecko: poczęstunek dla dzieci, animacja, opieka, kucyki
  - wersja podstawowa, koszt 15 zł/dziecko: udostępnienie terenu, kucyki
  - osoby dorosłe/towarzyszące, koszt 5 zł/osoba
  W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny. Urodziny organizujemy w miesiącach "ciepłych".
 3. Zorganizowane pobyty wycieczek szkolnych
 4. Szkoły oraz przedszkola zapraszamy na magiczną imprezę, w cenie 25 zł/dziecko (pełny program, wyżywienie, dla opiekunów kawa, herbata gratis), szczegóły na ulotce obok (proszę kliknąć w ulotkę).

  Proponujemy również organizację innego typu imprez, np. z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, Dnia Dziecka, Mikołaja, zakończenia roku szkolnego itp.

  />


 5. Dziecięce przejażdżki w przedszkolu/szkole
 6. Dla szkół/przedszkoli chcących skorzystać z jazdy konnej na swoim terenie proponujemy dowóz kucyków/koni pod wskazany adres (Szczecin, Police) i tam przeprowadzenie przejażdżek.
  Koszt: 180 zł/1 godzina
  300 zł/2 godziny

 7. Imprezy plenerowe dla rodzin oraz grup przyjaciół
 8. Zapewniamy miejsce do grillowania, zaopatrzone w drewno, stoły i ławy, a także możliwość zwiedzania stajni. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym. Zapraszamy na imprezy rodzinne lub np. klasowe, na których spotkać się mogą dawne klasy wraz z rodzinami. Podczas takiego pobytu dzieci mogą skorzystać z jazdy na kucykach oraz placu zabaw. Bliskość lasu umożliwia wyjście na spacer.
  Proponujemy również imprezy integracyjne dla zakładów pracy. Program pobytu oraz menu do ustalenia (np. karkówka, kiełbaska, kaszanka, smalec, ogórek, napoje zimne i gorące).

 9. Przy sprzyjającej aurze organizujemy KULIGI

 10. Wesela
 11. Do naszej oferty dołączyła możliwość organizacji wesel.